DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Vestavný odpadkový koš

Pojďme se podívat na Multi-Box 2 x 15L. Jedná se o vestavný koš pro třídění odpadu, jehož výhoda spočívá především v úspoře místa. Díky tomu se skvěle hodí do kuchyně, kde ho umístíte do kuchyňské linky. Tak totiž nebude zbytečně zabírat prostor v místnosti.

Velká výhoda tohoto vestavného koše spočívá především v jeho variabilitě. Můžete ho použít jednak pro běžný odpad, ale díky rozdělení na dvě části je zcela ideální i pro třídění odpadu. Navíc není pevně dáno, kde má být koš namontován. Lze jej umístit do jakýchkoliv spodních skříněk kuchyňské linky. Jediná podmínka je, aby se vestavný odpadkový koš do skříňky vešel. Šířka koše je 26 cm, délka 51 cm a výška 26 cm. Poté je již zcela na přání hospodyňky a její rodiny, zda bude vestavěný koš umístěn nalevo, napravo či uprostřed.

Další výhodou je důmyslný mechanismus použitý pro otevírání koše. Vestavný koš se otvírá vysunutím, tudíž se snadno plní. Mnohdy stačí pouze odpad z kuchyňské linky shrnout do otevřeného vestavného koše. Díky kvalitním materiálům, které byly na výrobu použity, máte jistotu, že získáte nejen pohodlí, ale také kvalitu a dlouhou životnost za rozumnou cenu.

Vestavné koše jsou zcela ideálním řešením například do jednopokojových bytů, kde řeší majitelé nedostatek prostoru, ale také do rodinných domků, kde lidé prostě jen chtějí odpadkový koš schovat tak, aby to nebylo to první, co člověka po příchodu do místnosti „praští“ do očí.