DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Proč nakoupit u nás?

ROZUMÍME SVÉMU OBORU

Specializujeme se na prodej odpadkových košů Hailo, kde jsme oficiální autorizovaný prodejce v ČR. Zajímají nás tedy jen odpadkové koše, koše na třídění odpadu a další odpadová technika Hailo. Zboží které prodáváme dobře známe a dokážeme Vám poradit při výběru.

MÁME SKVĚLÉ ZBOŽÍ

Prodáváme nejkvalitnější zboží oceňované po celém světě a splňující mnoho norem. O kvalitě zboží svědčí fakt, že řešíme absolutní minimum reklamací. Dodáváme na místa která mají nejpřísnější požadavky na hygienu a kvalitu, doložené zkoušky a certifikace výrobků jako jsou restaurace, nákupní centra, provozy firem nebo ordinace.

MÁME DOBRÉ REFERENCE

Dodáváme odpadkové koše a další produkty Hailo na úřady, státní instituce, do restaurací nebo nákupních center. Mezi naše zákazníky patří také Centrum Černý Most, Národní technické muzeum, Skupina Agrofert, filmové ateliéry Barrandov nebo Policie České republiky.

DÁME VÁM ZÁRUKU

Zboží dovážíme z Německa přímo od výrobce do skladu v ČR ze kterého je Vám odesláno. Na zboží poskytujeme zákonnou záruku 2 roky a jistotu bezproblémové reklamace v případě problému. Navíc výrobce Hailo dává vlastní záruku až 5 let dle konkrétního výrobku kterou lze po uplynutí standardní zákonné 2 leté lhůty uplatnit přímo u výrobce.

U NÁS MÁTE VE VŠEM JASNO

Uvádíme pečlivě maximum informací a fotografií u výrobků, přidáváme videa a PDF katalogy. Uvádíme na viditelném místě přehledně ceny dopravy a s objednávkou Vám zasíláme i formulář pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.

MÁME NĚCO ZA SEBOU

Odpadovou techniku a distribuci značky Hailo děláme již řadu let. Naše firma nedávno oslavila 7 let.