DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

O Hailo

Hailo založené roku 1947 je tradiční německá firma stojící za kvalitními výrobky, které dělají život a práci v domácnosti příjemnější. Hailo se zabývá technickými řešeními v oblastech odpadkových košů a stoupací techniky. Dlouholetými know-how a neustálou starostí o potřeby zákazníků, se Hailo stalo světovou značkou, které důvěřují jak ženy v domácnosti, tak také profesionální nositelé rozhodnutí. Odpadkové koše jsou výrobky, které vyžadují vysoký standard. Dnes se prodávají kvalitní odpadkové koše Hailo ve více než 60 zemích světa.

hailo_punkt

INOVACE JE U HAILO ZÁSADOU - KVALITA MÁ U HAILO TRADICI

Ochranná značka - rudý bod Hailo - znamená nevyšší kvalitu a bezpečnost, které zákazníci mohou důvěřovat. O to je postaráno dlouholetou zkušeností, inovativním vývojem výrobku a managementem kvality, certifikovaným podle DIN EN ISO 9001:2008.

VSTUPNÍ KONTROLA MATERIÁLU

Používané materiály a komponenty se vždy testují na svoji vhodnost a kvalitu.

VIZUÁLNÍ VÝSTUPNÍ KONTROLA

Každý výrobek Hailo je navíc podroben ještě vizuální výstupní kontrole. Zde se výrobky berou podle stanovených zkušebních kritérií přímo pod lupu. Jen výrobky, které v tomto testu obstojí, mohou používat ochrannou známku Hailo.