DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Venkovní odpadkové koše

Venkovní odpadkové koše mají mnoho využití. Hodí se na zahradu, kde do nich můžete odkládat odpadky při venkovních oslavách a akcích, ale také listí a různý jiný zahradní odpad.

Venkovní odpadkové koše jsou hojně využívané také pracovníky obcí a měst, kteří mají za úkol udržovat své působiště čisté, bez odpadků.

Jako venkovní koš můžete použít například odpadkový koš Müll Caddy. Jde o pojízdný vozík na odpadky, který vyrobila německá společnost Hailo. Odpadkové koše od této společnosti vynikají především vysokou kvalitou, výdrží a originalitou. Společnost Hailo dbá na detailní propracování každého odpadkového koše.

Venkovní odpadkový koš Müll Caddy vyniká mobilitou. Můžete ho snadno přenášet a přepravovat. Je tedy ideální na odkládání zahradního odpadu. Po práci nebo po venkovní akci tento venkovní odpadkový koš díky kolečků snadno schováte například do garáže nebo do kůlny.

Venkovní odpadkový koš je snadný na sestavení, jeho konstrukce je vytvořená z hliníku a koš se velmi snadno používá.

Pneumatiky jsou plněné vzduchem, tudíž je můžete v případě potřeby napumpovat. Do konstrukce tohoto venkovního koše na odpadky můžete snadno umístit pytel na odpadky a to až do velikosti 120 litrů, čímž získáte dostatek prostoru pro veškerý odpad. Po naplnění pytel snadno vyjmete, zavážete a poté ho již stačí postavit k popelnici a počkat, až ho popeláři odvezou. Díky venkovnímu odpadkovému koši se snadno a rychle zbavíte veškerého přebytečného odpadu.

Pokud víte, že koš nebudete chtít přemisťovat, tudíž by vám stačil napevno umístěný venkovní koš na odpadky, můžete využít některé ze sběračů či třídičů odpadu, které vyrábí rovněž společnost Hailo. Při výrobě těchto produktů byl použit hliník a plast, což zaručuje kvalitní a pevnou konstrukci, která se snadno udržuje.

Tyto výrobky jsou velmi lehké, snadno se zavírají a jejich montáž je časově nenáročná. Díky tomu se hodí opravdu každému, kdo má zahradu nebo víkendovou chatu.