DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Stojan na deštníky

Však to určitě znáte. Venku je déšť, deštník úplně mokrý a není kam ho odložit. Voda z něj kape po chodbě a vytváří tak kluzký povrch, který je pro návštěvníky nebezpečný. Tento problém dokáže vyřešit stojan na deštníky.

Díky tomu, že jsou stojany na deštníky vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli, můžete do nich umístit mokrý deštník a stojanu na deštníky vůbec neublížíte. Tato vlastnost se hodí především v prostorách, kde se počítá s tím, že přijde více lidí. Stojan na deštníky je ideální doplněk na pracoviště, do vaší kanceláře či do šatny.

Stojan na deštníky si ale můžete pořídit také jako doplněk do domácnosti. Tento výrobek je totiž cenově dostupný, vyniká kvalitním zpracováním a příjemným, elegantním a moderním designem. Doma můžete stojan na deštníky využít jako místo, kam budete odkládat deštníky suché. Deštníky poté nebudete muset nacházet ležet v předsíni nebo ve skříni. Stojan na deštníky je pěkný doplněk, který šetří místo ve vaší předsíni či šatně.

Stojan na deštníky je k sehnání hned v několika různých designech, takže si každý může vybrat dle svého vlastního vkusu. Můžete si vybrat děrované stojany, které svým vzhledem připomínají síť, ale k sehnání jsou i stojany, které jsou vyplněné a nemají žádné dírky. Variant existuje mnoho.

Navíc je stojan na deštníky praktický. Pokud ho budete používat k odkládání mokrých deštníků, mohl by vás zajímat fakt, že naše výrobky obsahují plastovou vložku, která zabrání vytékání vody. Stojany jsou dostatečně vysoké, takže z nich deštníky nevypadávají a navíc se stojany dobře udržují. Stačí vyjmout plastovou vložku, nechat stéct vodu do umyvadla, vložku utřít a stojan na deštníky nechat vysušit nebo utřít suchým hadrem.

Zkrátka stojany na deštníky se hodí prakticky do každého interiéru, ať již se jedná o kanceláře, chodbu ve veřejných budovách, předsíň či šatnu. Je totiž prakticky, snadno se udržuje a navíc se jedná o skvělý doplněk vnitřních prostor.