DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Velkoobjemový koš

Velkoobjemové koše na odpadky se hodí především na různá pracoviště s velkým množstvím odpadu. Příkladem mohou být například balírny výrobků či obchody, kde je velký odpad tvořený především kartony a krabicemi.

Menší velkoobjemové koše se hodí například na chodby do škol nebo na úřady a do dalších veřejných prostorů.

Velkoobjemové koše jsou k sehnání ve velikosti od 60 litrů do 120 litrů, takže si můžete zvolit právě takový objem, který se bude hodit k použití ve vaší firmě nebo provozu.

Velkoobjemový koš ProfiLine WSB P 70 litrů je kvalitně zpracovaný výrobek, který stejně jako všechny naše ostatní velkoobjemové koše vyniká tím, že je zavírací. Tím se liší od většiny velkoobjemových košů na trhu. Výhoda spočívá v tom, že jsou odpadky uzavřené, tudíž nezapáchají a v koši je můžete nechat delší dobu a nemusíte je ihned vynést.

Tento kvalitní koš se hodí do větších společností také proto, že obsahuje štítky v různých barvách, takže můžete mít takových košů více. Poté jen stačí je označit a mohou sloužit jako koše pro třídění odpadu na pracovišti.

Součástí velkoobjemového koše ProfiLine wsb P 70 litrů jsou také postranní rukojeti, takže můžete velkoobjemový koš na odpadky snadno přemisťovat dle potřeby.

Tento produkt je vybaven uzamykatelnými dvířky pro vyjmutí vnitřního koše. Toto usnadňuje nejen vynášení odpadků, ale také údržbu koše. Protože je součástí dvířek zámek, nehrozí samovolné otevření a tudíž nechtěné vysypání odpadků.

Velkoobjemové koše jsou vyráběny s důrazem na výdrž, námahu a dlouhou životnost. Při výrobě těchto kvalitních odpadkových košů byly použity vybrané materiály, které splňují veškeré nároky kladené na odpadkové koše o tak velkém objemu. Jsou dostatečně silné a pevné, tudíž koše z nich vyrobené mají velkou nosnost. Rovněž tyto koše vynikají tím, že se i při plném využití neopotřebují, ba právě naopak dlouho vydrží, takže se investice dlouhodobě vyplatí.