DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Barevné koše Hailo

Když se podívám na některé lidi, napadne mne, že dnes je v životě velmi důležitý hon za originalitou. Aby byl člověk úspěšný a cítil se dobře, musí mít něco, co nikdo jiný nemá.

Právě proto jsme se rozhodli nabídnout Vám originální odpadkové koše Hailo. Spousta z nás má doma nudné a fádní koše na odpadky v šedé, černé či bílé barvě, ale kdo má například zlatý koš? Barevné koše Hailo jsou kvalitní odpadkové koše, které můžete sehnat v mnoha barevných variantách zelené, červené, fialové, vanilkové, oranžové.

Tyto koše jsou originální nejen co se týče barev, ale i co se týče zpracování. Mnoho výrobků ze skupiny barevné koše Hailo, má například originální úchyt na pytel na odpadky.

Velká výhoda je tudíž nejen v originalitě, ale také v praktičnosti. Díky různým barvám si můžete vybrat takový koš, který se hodí do daného interiéru.

Tyto koše mají kvalitní víko, které se snadno a tiše otevírá a zavírá a skvěle těsní. Díky tomu udrží případný zápach z odpadu uvnitř barevného koše na odpadky.

Ačkoliv se to možná na první pohled nezdá, tyto koše nebyly vyvíjeny pouze s důrazem na originalitu a barevné provedení, ale také na kvalitu. Díky tomu nehrozí, že by koše začaly korodovat, vrzat nebo brzo přestaly plnit svou funkci. Široký podstavec zaručuje stabilitu koše a masivní otvírací systém komfort při otevírání barevného koše Hailo.

Například Hailo Quick 50 litrů je kvalitní odpadkový koš dostupný v mnoha barevných variantách. Vyniká kvalitním zpracováním s důrazem na detaily a pohodlí. Tento barevný koš Hailo má kvalitní pevný úchyt, který využijete především při přenášení koše.

Velká výhoda je také v tom, že víko svírá s tělem koše na odpadky při otevření velký úhel, což zaručuje snadné plnění koše, ale také pohodlné vynášení odpadků.

Veškeré barevné koše Hailo jsou velice kvalitní. Vyrobila je Německá společnost Hailo, která pečlivě dbá na kvalitu, design a detailní propracování každého výrobku.