DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Koše na třídení odpadu

Čím dál oblíbenější se stává třídění odpadu. Ať již jde o důsledné obecné třídění na papír, sklo, plasty, organický odpad, hliník a železo nebo domácí třídění odpadu na klasické odpadní suroviny jako jsou papír, plast či domácí organický odpad, vždy je potřeba mít vhodné nádoby, do kterých budete tříděný odpad ukládat.

Právě pro tento účel jsou v našem obchodě připravené koše na třídění odpadu. Tyto koše prodáváme v několika variantách a mnoha barvách, kde si určitě každý vybere to své.

První, co musíte zodpovědět před koupí koše na třídění odpadu, je dotaz, co vše budete třídit. Podle toho se poté můžete rozhodnout pro konkrétní odpadkový koš, který obsahuje dvě nebo tři nádoby.

Druhé rozhodování, které vás čeká je to, jaký vzhled má koš mít. Náš sortiment zahrnuje koše s různými povrchovými úpravami. Koupit si můžete nerezový koš, bílý, šedý, fialový, červený koš a koše v dalších úpravách.

Podívejme se zblízka na nejoblíbenější a nejčastěji kupované koše na třídění odpadu řady Trento Öko. Úplně nejoblíbenější je varianta, kdy je odpadkový koš rozdělený na tři části, přičemž má každá obsah 11 litrů.

Trento Öko 3 x 11 litrů je ideální pomocník při třídění odpadu. Jednotlivé koše jsou dostatečně velké, takže se vám do nich vejde spousta věcí. Můžete například roztrhat krabici a tu uložit do koše, určeného pro třídění papíru. Do části na organický odpad můžete dávat zbytky z kuchyně, ale i zkažené kusy zeleniny či ovoce. Zkrátka do koše na třídění odpadu Trento öko 3 x 11 litrů se vám vejde veškerý odpad, který běžná domácnost vyprodukuje. Je jen na vás, co vše budete chtít třídit, a kterou nádobu koše na třídění odpadu budete používat pro danou skupinu odpadu (například papír, plast).

Výše zmíněný koš se ale více hodí svým vzhledem i provedením do moderní domácností. Často ale shánějí koše na třídění odpadu školy, které je umísťují na chodby či do školních družin. Setkali jsme se také s tím, že koše chtěla ekologická centra určená pro děti a mládež. I malé děti, které ještě neumí číst, můžete snadno naučit, že do zelené barvy se dává organický odpad, do hnědé papír a do černé plasty.

Z našeho sortimentu si vybere každý. V obchodě najdete koše vhodné do domácností, do kanceláří, ale také do škol a školních družin. Proč zbytečně zatěžovat přírodu, když můžeme snadno a pohodlně třídit odpad a vyvarovat se tak zbytečným skládkám a znečišťování přírody kolem nás?