DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Rohový koš na odpadky

Kdo z nás někdy nepřemýšlel nad tím, kam a jak umístit odpadkový koš, aby nikomu nepřekážel? Ono je totiž velmi nepříjemné, když koš musíte neustále někam přesouvat, abyste se dostali ke skříňce nebo o něj dokonce museli zakopávat. Rohový koš na odpadky tyto problémy vyřeší.

Jedná se o praktické a elegantní řešení, které mnoho lidí zaujme především svojí originalitou. Rohový koš na odpadky totiž můžete umístit do kteréhokoliv rohu místnosti. Tento odpadkový koš se hodí do každého interiéru. Ideální je například do kuchyně, kde lidi produkují velké množství odpadu, takže je nutné mít koš na odpadky neustále po ruce. Hodí se ale také do kanceláře, kde se stane skvělým doplňkem interiéru.

Rohový koš na odpadky Trento Corner má obsah 23 litrů, takže je dostatečně velký pro běžné použití.

Na povrch tohoto rohového odpadkového koše byla použita ušlechtilá ocel. Díky tomu si rohový odpadkový koš zachová lesklý povrch dlouhou dobu.

Koš se velmi snadno udržuje. Uvnitř je černá plastová vložka, která se dá kvůli snadnější manipulaci vyjmout. Toto je velmi praktické při vynášení smetí, ale také při údržbě koše. Díky této vlastnosti totiž můžete snadno vložku vyjmout a omýt.

Rohový odpadkový koš Trento Corner je velmi stabilní a to především díky širokému podstavci, tudíž nehrozí převrhnutí a vysypání odpadků.

Koš je vybaven dvoukřídlým víkem, které se snadno otevírá sešlápnutím širokého a pohodlného nášlapného pedálu.

Velmi kladně hodnotím také kvalitní zpracování rohového odpadkového koše. Víko dosedá přesně na tělo koše a při otevírání neskřípe. Dostatečně široký nášlapný pedál zajišťuje komfort při otevírání rohového odpadkového koše.

Rohový odpadkový koš je kvalitní, originálně zpracovaný výrobek, který poslouží nejen jako elegantní, ale také jako praktický doplněk místnosti.